Новини

   Якщо Ви володієте інформацією, що потребує повноважного реагування органу міської влади, пропонуємо одразу телефонувати:

з питань освіти:

·         до заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Андрія Сташка за тел.: 097 869 98 80

·         до начальника Управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради Віталія Оліха за тел.: 097 225 99 15

 

  Про дистанційну форму навчання у закладі

   
  НАКАЗ
  Від  12.03.2022р.                                      с.Шевченка                                                           № 35
  Про організацію освітнього
  процесу у закладі

      Відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», на виконання наказу  Вінницької обласної військової адміністрації від 11.03.2022року № 80 «Про організацію освітнього процесу  у закладах  освіти» ,  наказу Управління  освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради від 12.03.2022року №54 «Про організацію освітнього процесу  у закладах загальної середньої освіти Хмільницької міської ради»,

  НАКАЗУЮ:

  1.Запровадити дистанційну форму навчання з 14.03.2022року.
  2.Адміністрації закладу :
  2.1.Забезпечити організацію та проведення дистанційного навчання учнів відповідно до Положення про дистанційне навчання, затверджене наказом Міністерства освіти і науки України від 25.04.2013р. №466 (зі змінами).
  2.2.Залучити дітей внутрішньо- переміщених осіб до освітнього процесу у закладі;
  2.3.При виникненні надзвичайних ситуацій невідкладно інформувати Управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради.
  2.4.Забезпечити контроль за економним  використанням твердого палива та електроенергії.
  3.Технічним працівникам закладу під час дистанційного навчання (з 14.03.2022 р. і до відновлення очної форми навчання)  виконувати такі роботи :
  -постійне чергування по закладу(враховуючи вихідні дні);
  -в робочі дні проводити прибирання та дезінфекцію закладу;
  -опалювати приміщення закладу з мінімальним використанням палива та енергоносіїв  до завершення  опалювального сезону;
  -проводити прибирання території закладу;
  -провести обрізку шкільного саду та очистити його від зайвих гілок;
  -черговим по закладу  в обов’язковому порядку обходити всю територію закладу з метою виявлення  підозрілих  предметів, оглядати усі будівлі закладу на предмет виявлення підозрілих надписів та позначок.
  4.Централізованій бухгалтерії Управління освіти , молоді та спорту Хмільницької міської ради (Нетребко Л.С.) оплату праці педагогічним працівникам закладу здійснювати в цей термін згідно тарифікації, а технічним працівникам за табелями фактично відпрацьованого робочого часу з дотриманням при цьому умов чинного  законодавства України.
  5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.


  В.о.директора                                        Вікторія ДОЩИЧ       22.03.2022 | Aдмін

  Вернутись назад